Hakkımızda

BİZ KİMİZ

2014 yılından bugüne yurt içi ve yurt dışıdan tedarik ettiğimiz doğal taşlarla bir çok değerli projeye imza atmaya devam ediyoruz.

Marble Culture olarak 200’den fazla seçenek sunmakta olduğumuz koleksiyonu her ay yeni taşlarla zenginleştiriyoruz.

Her biri alanında uzman ekiplerimizle, kaliteli bir iş ve memnuniyet sağlamak için çalışıyoruz.

Mimarlarımız, çalışma ve yaşam alanlarınız için istekleriniz doğrultusunda tasarımlar hazırlayarak hayalinizdeki projeyi mükemmelleştirmeyi prensip edinmiştir.

MARBLE CULTURE

Salon ya da bahçe, küçük bir şömine ya da dev bir plaza…

Marble Culture ile çalışıyorsanız, ihtiyacınız olan taşları plaka, bundle ya da konteyner bazında sipariş verebilirsiniz.

Ebatlama, yüzey işlemleri, masa, sehpa, şömine ve tezgah uygulamaları yapmak, ürünleri ambalajlamak ve en sağlıklı şekilde nakliyesini sağlamak da Marble Culture uzmanlığının bir parçası.

Yeni Fikirler

Otel ve Villa projelerimizde zemin kaplama alanında yeni fikirleri ile projelerimize değer kattıkları için teşekkür ediyoruz.

Pan İnşaat

Profesyonel

Birden fazla konut projemizde profesyonel bir şekilde zemin kaplama, tezgah ve basamaklarda çıkardıkları işlerle harika bir sonuç aldık.

Şeyma Yıldız / İnşaat Mühendisi ve İç Mimar

Temiz ve Kaliteli

Zor projelerin üstünden gelebilen, olmazları kabul etmeyen, alternatif çözümlerle projeleri temiz ve kaliteli işleriyle tamamlayan, işinin arkasında olan harika bir ekip.

Ahmet Güneş / İç Mimar